Pazartesi, Ağustos 15, 2022

Sun Chemical, SAPICI’yı Satın Aldı

Sun Chemical kaplamalar, esnek ambalajlar, endüstriyel yapıştırıcılar ve yüksek performanslı poliüretanlarda dünyanın önde gelen firması SAPICI’yı satın aldı.

SAPICI’nin satın alınmasıyla Sun Chemical, tüm mürekkepler, kaplamalar ve laminasyon yapıştırıcıları portföyü için benzersiz polimerler geliştirmek ve üretmek için yetenekler ekleyerek ambalaj pazarındaki entegre tedarik stratejisini güçlendiriyor.

Sun Chemical kaplamalar, esnek ambalajlar, endüstriyel yapıştırıcılar ve yüksek performanslı poliüretanlarda dünyanın önde gelen firması SAPICI'yı satın aldı.

Benzersiz bir polimer portföyü

DIC/Sun Chemical ve SAPICI’nin birleşik kaynakları ve teknolojileri, endüstriyel kaplamalar, elastomerler, endüstriyel yapıştırıcılar ve dolgu macunları gibi alanlar için kapsamlı ve benzersiz bir polimer portföyü sağlayacaktır.

SAPICI’nin satın alınması, Sun Chemical’ı laminasyon yapıştırıcıları pazarında entegre bir oyuncuya dönüştürecek ve firma ürün portföyünü geliştirmek için doğrudan varlıklara, teknolojilere ve kaynaklara sahip olacak.

Sun Chemical Global Ambalaj

Piyasadaki en etkili çözümler

Sun Chemical Global Ambalaj ve Gelişmiş Malzemeler Başkanı Mehran Yazdani, “Müşterilerimize piyasadaki en etkili çözümleri sunmak bir numaralı önceliktir ve SAPICI’nin satın alınması bu temele daha iyi hizmet etmek için laminasyon yapıştırıcılarında inovasyona olanak tanır” dedi.

“SAPICI’nın ultra düşük monomer izosiyanat bazlı çözümlerin üretimindeki temel yetkinlikleri, Sun Chemical’ın sürdürülebilirlik, uyumluluk, gıda teması, sağlık ve güvenlik konularında hem mevcut hem de gelecekteki eğilimleri daha fazla ele almasına olanak tanıyacak ve sorumlu bakım taahhüdümüzü güçlendirecektir.”

SAPICI CEO’su Cristian Furiosi, “Ekibimiz, sektör lideri Sun Chemical ile güçlerini birleştirerek kaplamalar, yapıştırıcılar, elastomerler ve sızdırmazlık ürünleri uygulamalarında bir sonraki yenilik dalgası için geniş kaynaklarını kullanabilir ve nihayetinde müşterilerimizin güvendiği ürünleri her gün geliştirebilecektir” dedi. ”

Kuruluşumuzun bu pazarda sahip olduğu kapsamlı deneyim ve ürün portföyü, Sun Chemical ve DIC Corporation’ın uzmanlığı ve tamamlayıcı ürünleriyle birleştiğinde, müşterilerimizi heyecanlandırmak için her şeyi kapsayan bir çözüm sunuyor.”

 

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BÖLÜM SPONSORU

11,034TakipçilerTakip Et
736TakipçilerTakip Et
1,500AboneAbone Ol