Cumartesi, Ekim 23, 2021

Tedarik Zinciri Profesyonelleri 7. Kez Ödüllerine Kavuşuyor

Tedarik Zinciri Profesyonelleri 7. Kez Ödüllerine Kavuşuyor

Slimstock ve Lojistik Derneği (LODER) bu yıl, “Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri” listesinin 7’incisi düzenlenecek. Liste, 24 Kasım 2021 tarihinde online olarak açıklanacak.

Ödül töreni geçtiğimiz yıl ilk defa online olarak gerçekleşmişti. Slimstock Türkiye Genel Müdürü Songül Sezer, online olarak gerçekleşen bu ödül törenine oldukça yüksek katılım sağlandığını söyledi. Sezer; ‘’Her sene keyifle, yüz yüze gerçekleştirdiğimiz ödül törenimizi gönül isterdi ki aynı şartlarda gerçekleştirelim ama pandemi sürecinde kimsenin sağlığını riske atamazdık.

Bu sebeple yine aynı heyecanla ödül törenimizi ikinci kez online platformda gerçekleştirip, Tedarik Zinciri profesyonellerini bir araya getireceğiz. Geçtiğimiz sene ilk kez online platformda düzenlediğimiz etkinliğimize katılımın yüksek olduğunu görünce gerçekten çok mutlu olduk. Online platformda gerçekleştirdiğimiz için globalde faaliyet gösteren Türk tedarik zinciri profesyonellerine de listeye katılma şansı tanındı.

Aynı şekilde bu sene de globalden başvuru almaya devam ediyoruz. SCP Ödüllerini uluslararası bir seviyeye getirmekten ötürü heyecan duyuyoruz. Başvurularımız halen devam ediyor. Her yıl bu uygulamayı sürdürerek Tedarik Zincirinin önemini vurgulamaya devam edeceğiz’’ ifadelerini kullandı.

Slimstock Türkiye Genel Müdürü Songül Sezer

Her Yıl Başvuru Sayısı Artıyor

Sezer, şirketlerin, tedarik zinciri alanında yaptığı projeleri paylaşabilecekleri pek fazla platform olmadığını belirtti ve ‘’ Başvuru yapan şirketler, SCP Ödülleriyle birlikte bu projeleri tüm Türkiye hatta Dünya basınında duyurmak için heyecanlanıyorlar. Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri listesi her yıl heyecanla bekleniyor. Her yıl başvuru sayısının artışı ile bunu görüyoruz. Artan heyecan Türkiye’de bu anlamda iyi yolda olduğumuzun göstergesidir’’ açıklamasında bulundu.

Sezer, şimdiden liste için 100’ün üzerinde şirketin başvurduğunu belirtti. Sezer bu listede yer almak için gereken önkoşulları da açıkladı. Sezer; ‘’Tedarik zinciri, lojistik ve üretim alanlarında en az 5 yıllık deneyime sahip olma, lojistik ve tedarik zinciri alanında uygulanmış projeler gerçekleştirme ve şirketinin Tedarik Zinciri alanında yönetici konumunda bulunma şartları yer alıyor.’’ sözleriyle liste için gereken koşulları sıraladı.

Bu yıl 7’incisi düzenlenen ödül töreninde yapılan değişiklik ve kayıt formaları hakkında da bilgi veren Sezer; “En Sürdürülebilir / Dirençli, En Teknolojik, En Yenilikçi ve En Etkin / Etkili olmak üzere 4 farklı dalda yarışan adaylarımız, bu sene online platformda jüri üyelerimize önceden projelerini paylaşacaklar. Kazanan projeler 24 Kasım günü sunumlarını katılımcılara gerçekleştirecekler.

SCP Club’a kaydolan üyelerimize mail yoluyla online davetiyelerimizi ilettik. Ancak üye olmayan ve etkinliğe katılmak isteyen profesyonellerimiz şirketimizin sosyal medya hesaplarını ve SCP Club web sitesini takip ederek başvuru formlarını doldururlarsa kendilerine ileteceğimiz link üzerinden etkinliğimize katılabilirler’’ ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR