TÜSİAD Sanayide Dijital Dönüşüm Günleri’nin Onuncusu Gerçekleşecek

11 Ocak 2021

TÜSİAD Sanayide Dijital Dönüşüm Günleri’nin onuncusunda “Rekabet Öncesi İş Birliği” konusunu ele alacak

TÜSİAD Sanayi Politikaları Yuvarlak Masası bünyesinde, 2017 yılından bu yana farklı temalarla düzenlenen Sanayide Dijital Dönüşüm Günleri’nin onuncu etkinliği Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır ve TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal’ın katılımıyla, “Rekabet Öncesi İşbirliği” temasıyla 12 Ocak Salı günü, saat 14:00’te gerçekleşecek.

turkchem tv

Kore ve Çin gibi Uzakdoğu ülkelerinin uzun yıllardır tecrübe ettiği; Avrupa Birliği’nin yeni Sanayi Stratejisinde daha yoğun bir şekilde gündemine aldığı rekabet öncesi işbirliği konusunun ele alınacağı toplantının hoş geldiniz konuşmasını TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Sanayi Politikaları Yuvarlak Masa Başkanı Bahadır Balkır yapacak.
sanayi
TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski ve Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır’ın açılış konuşmalarının ardından toplantı, “Rekabet Öncesi İşbirliği” paneli ile devam edecek.

TÜSİAD Yeni Nesil Sanayi Çalışma Grubu Başkanı Oğuzhan Öztürk’ün moderasyonunda ilerleyecek panelin konuşmacıları TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, BusinessEurope Sanayi Politikası Komitesi Başkan Yardımcısı Dr. Zuzana Krejcirikova, Arçelik Üretim ve Teknoloji Birimi Genel Müdür Yardımcısı Nihat Bayız ve  MÜSİAD İNNOVA-Dijital Dönüşüm Komitesi Başkanı Fahrettin Oylum olacak.
“Rekabet Öncesi İşbirliği” webinarına katılımınızdan memnuniyet duyarız.

“Rekabet Öncesi İş Birliği”  Webinarı

Tarih:    12 Ocak 2021 
Saat:     14:00 – 16:00

Kayıt için lütfen tıklayınız, kaydın ardından etkinlik günü e-posta adresinize bağlantı linki iletilecektir.