Univar Solutions’dan Yeni Ödeme Alternatifi

11 Ocak 2021

Univar Solutions olarak dinamik ve rekabetçi bir endüstriye hizmet verdiğimizi çok iyi biliyor, yenilikçi uygulamalarımız, hizmetlerimiz ve ürünlerimiz ile sektörümüze yön veriyoruz.

Özellikle küresel salgın ile birlikte müşterilerimizden ödeme yönetiminin değiştirilmesiyle ilgili çok yapıcı bilgilendirmeler ve talepler aldık. Halihazırda piyasada kullanılan, çek, senet, nakit ve benzeri ödeme yöntemlerine ek olarak güvenli ve hızlı bir ödeme alternatifi yaratılması gerekiyordu. Bu noktada şirket olarak hızlı bir şekilde konuyu projelendirdik, bir çok firmanın kullandığı mail order sistemi karşımıza çıktı ancak bunu hem teknik hem de kişisel verilerin korunması kapsamında sağlıklı bulmadık ve en sonunda online ödeme platformumuzu oluşturduk.

turkchem tv
Univar Solutions

Dijitalleşen dünyamızda, gelişen teknoloji sayesinde artık müşterilerimiz ödemelerini ister bilgisayarlarından ister cep telefonlarından, 3D Secure™ sayesinde internet üzerinden, güvenli, hızlı ve kolayca yapabilecekler. Müşterilerimizin kişisel verileri kesinlikle kendilerinde kalacak, çalıştığı bankaların sağladığı taksit, puan ve buna benzer kampanyalardan faydalanabilecekler, ayrıca ödeme artık müşterilerimiz için zaman ayırılması gereken, oluşabilecek riskleri düşünmek zorunda kaldıkları bir konu olmayacak.