Perşembe, Mayıs 19, 2022

Walter Surface Technologies, Allegro Industries’i Satın Aldı

Güvenlik ve üretkenlik için dünyanın önde gelen firması olma yönündeki yaklaşımıyla Walter Surface Technologies, ABD merkezli lider yüksek kaliteli güvenlik ekipmanları, solunum cihazları, hava kaynakları ve havalandırma ekipmanları üreticisi Allegro Industries’i satın aldığını duyurdu.

Bu satın alma yoluyla Walter, yüksek kaliteli metal işleme ürünlerini tamamlayan endüstriyel kullanıcılara sunduğu güvenlik ve KKD ürünlerini genişletiyor. Walter Surface Technologies, küresel metal işleme endüstrisi için yenilikçi çözümler sunuyor.

Walter Surface Technologies, Allegro Industries'i satın aldı

Walter, yüksek performanslı aşındırıcılar, elektrikli aletler ve aletlerden endüstriyel, temizleyiciler, yağ çözücüler ve yağlayıcılara ve ayrıca kişisel koruyucu ekipmanlara kadar, müşterilerinin daha iyi çalışmasına yardımcı olmaya odaklanır. 1952 yılında kurulan Şirket, Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Avrupa’da 7 ülkede kurulmuştur.

Uluslararası merkezi Montreal’dedir ve ABD merkezi Windsor, Connecticut’tadır. Firmanın aldığı önemli sertifikalar ve ödüller şunları içeriyor: Wall Street Journal Ödülü; Deutscher Malzeme Önizlemesi; Amerikan Kartalı Ödülü; CleanTech Temizlik Teknolojisi Ödülü.

Walter CEO’su Marc-André Aubé “Allegro’yu Walter ailesine davet etmekten büyük heyecan duyuyoruz. Walter, her zaman endüstriyel son kullanıcıların karşılaştığı ihtiyaçlara ve zorluklara cevap veren çözümler sağlamaya çalışır.

Walter Surface Technologies, Allegro Industries'i Satın Aldı

Bu satın alma ile şimdi, Allegro, müşterilerimizin daha iyi çalışmasına yardımcı olurken aynı zamanda onları güvende tutma misyonumuza devam etmemizi sağlayacak ürün ve üretim uzmanlığını getiriyor” dedi ve ekledi

“Bu işlem, diğer büyüme stratejilerini, yani birikimli satın almalar yoluyla değerlendirmeye devam ederken, Kuzey Amerika pazarındaki faaliyetlerimizi geliştirmek için eşsiz bir fırsat.”

Güvenlik endüstrisinde otuz yılı aşkın deneyime sahip olan Allegro Industries, sahada maksimum rahatlık ve kullanım kolaylığı için yüksek kaliteli güvenlik ve KKD ekipmanı tasarlıyor ve üretiyor.

Tüm Allegro ürünleri, üstün müşteri hizmetleri, teknik destek ve hızlı teslimat ile desteklenmiyor. Yalnızca ABD, Kanada ve yurtdışındaki yetkili distribütörler aracılığıyla satış yapan Allegro, eksiksiz bir solunum cihazı, hava kaynağı, havalandırma ekipmanı, ergonomi, solunum aksesuarları, gözlük bakımı ve kapalı alan ekipmanı sunmaktadır.

Allegro Industries Başkanı ve Kurucusu Tom Johnston, yeni ilişkiyi memnuniyetle karşılıyor:

“Allegro’nun çözümlerini Walter’ın müşterileine sunduğu çözümlere eklediğini görmekten gurur duyuyoruz. Bu, doğru bir uyum ve Allegro’nun Walter şirketler grubu içindeki potansiyelini dört gözle bekliyoruz. Walter ekibinin bir parçası olmaktan dolayı çok heyecanlıyız” diyerek memnuniyetini ifade etti.

Bu işlemin ardından Allegro kendi markası altında faaliyet göstermeye devam edecek. İşlem hemen yürürlüğe girer ve hem müşteriler hem de tedarikçiler için faaliyetler değişmeden kalır.

 

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BÖLÜM SPONSORU

11,034TakipçilerTakip Et
708TakipçilerTakip Et
1,500AbonelerAbone

Öne çıkan haberler