Pazartesi, Ağustos 15, 2022

Yüzey İşlemler Sektörü TÜYİDER Çatısı Altında Dernekleşti

Yüzey işlem, kaplama, galvaniz, kumlama, boya alanında faaliyet gösteren ve bu alanlarda tesis kurulumu gerçekleştiren firmalar, 28 Ocak 2020 Salı günü kurulan TÜYİDER (Tüm Yüzey İşlemler Derneği) çatısı altında dernekleşti.

TÜYİDER Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Doğangün, dernek ve amaçları ile ilgili açıklamalarda bulundu ve sektöre seslendi.

TÜYİDER’e neden üye olunmalı sorusunu cevaplayan Doğangün: “Aslında yüzlerce neden var, sektördeki tüm sorulara ve sorunlara cevap bulmak, çözüm olmak için burada olacağız demek, bu sorunun en doğru ve kısa açıklaması olacaktır. Ülkemizde ve dünyada sesinizi ve gücünüzü duyurabileceksiniz.

Türkiye’de yüzey işlemler sektörünün en kapsamlı çatı örgütü olmak için çalışıyoruz. Derneğimiz; yüzey işlem endüstrisinin tanıtımından, büyümesinden ve savunuculuğundan sorumludur. Sektörüyle ilişki içinde olan tüm diğer STÖ’ler ile karşılıklı fayda ilişkisine bağlı yakın ve ortak ilişkiler, yeni platformlar kuruyoruz.

Yüz yüze konuşma ve el sıkma bizim kültürümüzde hala yeri doldurulamayacak kadar değerlidir. Düzenleyeceğimiz toplantı konferans ve seminerlerle sektörünüzdeki diğer firma ve insanlarla tanışacak, fikir alışverişinde bulunacak ve sinerji yaratacaksınız.

Sektörümüzdeki iş olanaklarını da ulaşacak, işinizi yaparken yasal mevzuatları da bileceksiniz.

Sertifikalar ve standartlarınız konularında doğru kararlar alabileceksiniz. Üyelerimize alınması gereken sertifikalar ve üretim standartlarının oluşturulmasında ücretsiz yol göstericilik sağlayacağız. İstatistiki verileri araştırıyoruz. Bilgiye kolayca erişebileceksiniz. Web sitemizle dünyaya açılmanızı kolaylaştırıyoruz.

Tüm üyelerimize ihtiyaçlarını, beklenti, talep ve sorunlarını web sitemizde paylaşabilme ve kendi kurumlarının web sitelerine de bağlantılar kurma imkanı tanıyan güçlü bir web alt yapı sistemini kuruyoruz.

Müşterinizin size güven duymasını istiyoruz. Yanınızdayız. Üyelerimiz, üye olduğu kuruma da, müşterilerine olduğu gibi sorumludur. Bu sorumluluğun sağladığı güvenle, üreticilerimiz ve müşterileri kendilerini daha çok güvende hissedecektir. Takım ruhunun yaşadığı bir derneğiz.

Öyle olmaya da devam edeceğiz. En kısa sürede dernek açılış ve tanıtım kokteylimizi de buradan duyuracağız. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımız olan zamanlarda gelin derneğimizi birlikte yukarılara taşıyalım diyoruz” şeklinde açıklamada bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

11,034TakipçilerTakip Et
736TakipçilerTakip Et
1,500AboneAbone Ol