Cumartesi, Ekim 23, 2021

Zorlu PSM Yeni Sezondan İlk İsimleri Açıkladı

Zorlu PSM

 

Zorlu PSM’nin merakla beklenen yeni sezonundan ilk isimler açıklandı. Yeni sezonda da tüm sanatseverlerin buluşma noktası olacak Zorlu PSM, sanat ve müzik dünyasının gözde isimlerini ağırlamaya devam edecek. Pop listelerinin son zamanlarda ilgi çeken ismi Alice Merton’dan, bir klasik olan Ghost filminin müzikaline; en özgün metal gruplarından Empyrium’a; efsane bas gitarist Victor Wooten’dan, 8 yıl aradan sonra ilk defa dünya turnesine çıkan müzik dehası Imogen Heap’e kadar pek çok isim, bu yılın line-up’ında yerini aldı bile… Zorlu PSM, yakın bir zaman içinde başka isimler de açıklayacağının müjdesini veriyor.

Şehrin tam ortasında, farklı müzik türlerini bir çatı altında toplayan MIX Festivali 16 – 17 Kasım tarihlerinde; müzik, yaratıcılık ve teknolojiyi buluşturan Sónar Istanbul ise 8 – 9 Mart 2019 tarihlerinde gerçekleşecek.

ALICE MERTON // 6 EYLÜL 2018 // STUDIO
“No Roots” adlı şarkısıyla milyonların kalbini fetheden Alice Merton, Türkiye’deki ilk konserini 6 Eylül’de Zorlu PSM’de verecek. Bu yıl EBBA ödülüne layık görülen genç yetenek, YouTube’da 95 milyon dinleyiciyle buluşan “No Roots”un yanı sıra “Hit the Ground Running” gibi parçalarıyla müzik listelerini alt üst ediyor. Değişik kültürlerden aldığı ilhamla pop müziğin sınırlarını zorlayan Merton, Studio’da müzikseverlerle buluşacak.

 

Bilet fiyatları: Tam-80 TL // Öğrenci-65 TL
Kapı Açılış: 20.30
Alice Merton: 22.00

Zorlu PSM

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR