Pazartesi, Ağustos 15, 2022

Kırışıklık Azaltma Cihazı ABD’de Onaylandı

Kırışıklık Azaltma Cihazı ABD’de Onaylandı

Tescilli bir helyum plazma ve radyofrekans teknolojisi olan Renuvion® üreticisi Apyx Medical Corporation (NASDAQ: APYX), Fitzpatrick cilt tipi I, II veya III olan hastalarla sınırlı, orta ila şiddetli kırışıklıkların ve rititlerin tedavisine yönelik spesifik dermatolojik prosedürlerde Renuvion Dermal el aleti için ABD Gıda ve İlaç İdaresi’nden (“FDA”) 510(k) izni aldığını duyurdu.

Yüz Yenileme olarak adlandırılan bu kırışıklık azaltma tedavisi, hastalara cildi tek bir prosedürde pürüzsüzleştirmek ve daraltmak için etkili ve cerrahi olmayan bir seçenek sunar. Yüz Yenileme, dermatologların, plastik cerrahların ve kozmetik doktorlarının, hastanın invaziv cerrahiye ihtiyaç duymadan veya doğal görünmeme riskine girmeden dönüştürücü sonuçlar elde etmelerini sağlar. Renuvion ile Yüz Yenileme, yüz için on yıllardır süren cilt tedavilerindeki ilk büyük gelişmedir ve hastalara dramatik ve doğal görünen sonuçlar sağlar.

Renuvion®

New York oküloplastik cerrah Tabasum Mir, “Yüz prosedürleri için renuvion çığır açıcıdır. Kozmetik prosedürlerde karşılanmamış büyük bir ihtiyacı karşılayan bir tedavidir” dedi. “Renuvion teknolojisini muayenehanemde hastalar üzerinde kullanıyorum ve dönüştürücü sonuçları ilk elden gördüm. Yeni Yüz Yenileme izni ile bu, hastaların aradıkları genç görünüme kavuşmaları için yepyeni bir tedavi seçeneği sunuyor. ”

Başkan ve İcra Kurulu Başkanı Charlie Goodwin, “Apyx Medical’in Renuvion Teknolojimizi dermal yüzey yenileme prosedürlerinde kullanılmak üzere doktorlara ve hastalara pazarlamasını ve satmasını sağlayan belirli bir klinik endikasyonla FDA onayı almaktan çok memnunuz” dedi. “Renuvion ile Yüz Yenileme, hastalara genellikle bir yüz gerdirme ile ilişkilendirilen doğal olmayan ‘çekilmiş’ görünüme sahip olmadan tazelenmiş ve daha genç bir görünüm sunuyor.”

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BÖLÜM SPONSORU

11,034TakipçilerTakip Et
736TakipçilerTakip Et
1,500AboneAbone Ol