Pazartesi, Ağustos 15, 2022

Surtech Eurasia Fuarı, Artkim Fuarcılık ve TÜYİDER İş Birliği ile Güçleniyor

Endüstriyel üretiminin en önemli ve kritik basamakları arasında yer alan yüzey işlem teknolojileri konusunda sektörün vazgeçilmez ve en önemli buluşma noktası olarak yıllardır ilgiyle takip edilen Surtech Eurasia Fuarı, Artkim Fuarcılık ve TÜYİDER’in (Tüm Yüzey İşlemler Derneği) imzalamış olduğu iş birliği protokolü ile daha da güçlendi.

“Uluslararası Yüzey İşlem, Galvaniz Kimyasalları ve Teknolojileri Fuarı” Surtech Eurasia, Artkim Fuarcılık organizatörlüğünde ve Tüm Yüzey İşlemler Derneği (TÜYİDER) iş birliği ile 25-27 Kasım 2021 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını 5. kez katılımcılarına ve ziyaretçilerine açacak.

İŞ BİRLİĞİ

2019 yılında Surtech Eurasia Fuarı’nda bir araya gelen sektör profesyonelleri ile kuruluş temelleri atılmış olan TÜYİDER, ülkemizde yüzey işlem, kumlama, kimyasallar, tesis kurulumu ve ekipmanları, danışmanlık ve yüzey kaplama alanında faaliyet gösteren firmaların sinerji ve güç birliğinin sağlanması noktasında oldukça etkin bir rol oynamaktadır.

Artkim Fuarcılık ile TÜYİDER Derneği arasında oluşturulan bu iş birliği karşılıklı kazanım esası ile Surtech Eurasia Fuarı’nın çok daha etkin ve güçlü olarak gerçekleşmesine imkan tanıyacak. Aynı zamanda bu iş birliği, üye sayısı ve faaliyetleriyle hem yurt içinde hem de yurt dışında şimdiden etkili olan TÜYİDER derneğinin gelişimine pozitif katkı sağlayacaktır.

Uzun yıllardır başarılı organizasyonları ile sektörde birleştirici bir güç olarak varlığını sürdüren ve yüzey işlem sektöründe B2B ticaretin odak noktası haline gelen Surtech Eurasia Fuarı, 2021 yılında da bu sektörde faaliyet gösteren firmaların yeni iş bağlantıları kurmasında ve yeni pazarlara ulaşıp, dış ticaret hacimlerini artırmaları noktasında önemli bir rol oynamaya devam edecektir.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

11,034TakipçilerTakip Et
736TakipçilerTakip Et
1,500AboneAbone Ol