REKLAM

Kimya Sektörünün Haber ve Bilgi Kaynağı Turkchem.net

Kimya sektörünün Türkiye’deki tek haber sitesi olan Turkchem.net, sektörün bilgi kaynağı olarak yayın hayatını her geçen gün daha da güçlendirerek sürdürüyor. Turkchem.net Türkiye’den ve dünyadan sektörü ilgilendiren gelişmeleri anlık olarak okurlarına aktarıyor.

Profesyonellere Yönelik İçerik

Hedef kitlesi özellikle sektör profesyonelleri olan Turkchem.net, güncel haberlerin yanı sıra, uzmanlar ve akademisyenler tarafından kaleme alınan makaleleri ve teknik ürün tanıtım yazılarıyla sektörün bilgi kaynağı olma misyonunu başarıyla yerine getiriyor. Turkchem.net’in teknik içerikleri, Chem Media tarafından yayınlanan, 7 adet sektör dergisinden geliyor. Kimya sektörünü tüm boyutları ile inceleyen bu yayınlar, geniş kapsama alanı ve kaliteli içerikleriyle sektör tarafından uzun yıllardır beğeniyle takip edilmektedir.

Neden Reklam?

Kimya sektörü, neredeyse diğer tüm endüstrilerle etkileşim halindedir. Ağır sanayiden gıdaya, ulaşımdan inşaata sayısız endüstriye temas eden Kimya Sektörü, devamlı bir gelişim ve devinim süreci içerisindedir. Bu devinim elbette yeni ürünlerin geliştirilmesini zorunlu kılmaktadır. Yeni ürün ve teknolojilerinizi tanıtmak ve son derece geniş bir pazara ve networke açılmak için Turkchem.net ideal bir ortam oluşturmaktadır.

Dijital Dünyada Yerinizi Alın

Özellikle Kovid-19 pandemi süreci, dijitalleşme sürecini hızlandırdı. Tüm dünyada internet ve iletişim teknojileri şimdiye kadar hiç olmadığı kadar önem kazanmış durumda. Yapılan araştırmalar, boyutu ne olursa olsun pazarda yerini korumak isteyen tüm firmaların, dijital ortamda da bulunması gerektiğini işaret ediyor. Dijital dünyada yerinizi almak ve bilinirliğinizi artırmak için adresiniz Turkchem.net olmalı.

Görüntünün Gücü

Artan dijitalleşme ihtiyacı kapsamında, sektörün çok ihtiyacı olduğunu düşündüğümüz bir mecrayı, yani Turkchem TV’yi devreye aldık. Turkchem TV, içerdiği video röportajlar, webinar toplantıları ve ürün demoları, teknik seminerler, fabrika ziyaretleri ile sektörün dijitalleşme sürecinde önemli bir rol oynayacak. Pandemi yüzünden yüz yüze görüşmelerin, sohbetlerin azaldığı bu dönemde, müşterilerinize ve sektöre seslenmek için Turkchem TV imkanlarını kullanabilirsiniz.

Haftalık Haber Bülteni 50 Bin Sektör Profesyoneline Ulaşıyor

Turkchem.net haber portalından derlenen içeriklerle oluşturulmuş güncel haftalık Haber Bülteni, kimya sanayinin güncel haberlerini, teknik makaleleri ve sektörün önde gelen firmaları ile yapılan röportajları, Ar-Ge çalışmalarını, ürün tanıtımlarını içermektedir. Turkchem.net Haber Bülteni kimya sanayi ve bağlı alt sektörlerinde çalışan 50.000’in üzerinde sektör profesyonelinin e-posta hesaplarına düzenli olarak her Salı günü gönderilmektedir. Haftalık Haber Bülteni içerisinde bulunan banner alanlarında yer alarak, ilgili kişi ve firma temsilcilerini kendi web sitenize yönlendirebilir, ürün/hizmet tanıtımlarınızı Turkchem.net Haber Bülteni üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

 

Reklam ve iş birlikleri için tıklayınız.

Chem Media Digital Reklam Media Kit 2023