Salı, Mayıs 21, 2024

Evgeny Grinko 25 Aralık’ta Zorlu PSM’de

Dünyaca ünlü piyanist Evgeny Grinko, Türkiye turnesinin son durağı olan Zorlu PSM’de 25 Aralık’ta unutulmaz bir konser verecek.

Dinleyicilerini düşsel yolculuklara çıkaran tarzıyla müzikseverlerden yoğun ilgi gören Evgeny Grinko, Türkiye turnesini 10 Aralık’ta Bostancı Gösteri Merkezi’nden başlatacak.

Ardından Çanakkale, Diyarbakır, Şanlıurfa, Adana, Mersin, Konya ve Ankara’da hayranlarıyla buluşacak olan ünlü piyanist, 25 Aralık’ta Zorlu PSM’de, uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir konsere imza atacak.

Evgeny Grinko 25 Aralık’ta Zorlu PSM’de

BWO Entertainment organizasyonuyla, Citta Invest ana sponsorluğunda Zorlu PSM’de müzikseverler ile buluşacak olan Evgeny Grinko, Youtube’da 45 milyon kez dinlenen ve müzik listelerini alt üst eden “Valse” bestesinin yanı sıra “Jane Maryam”, “Serenade” ve “Once Upon A Time” gibi eşsiz eserlerini de seslendirecek.

Besteci ve piyanist kimliğinin yanı sıra konserlerinde gitar ve davul performansları da büyük ilgi gören Grinko, Zorlu PSM konserinde müzikseverleri şaşırtmaya devam edecek.
Biletleri satışa çıktığı andan itibaren hızla tükenen Evgeny Grinko’nun biletlerine biletix ve Passo’dan ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öne çıkan haberler