Salı, Nisan 23, 2024

Sapro, doğanın gücünü Mr Valet’e taşıdı

Sapro, doğanın gücünü yeni yüzey temizleme havlusu Mr Valet’e taşıdı. Limon yağı özü ve beyaz sabundan oluşan iki farklı seçeneğe sahip olan Mr Valet, beyaz sirke, karbonat, doğal yağlarla zenginleştirilmiş formülü ve muhteşem kokularıyla tüm yüzeylerde derinlemesine temizlik ve parlaklık sağlıyor.

Islak mendil alanında her zaman en iyisini sunmayı ilke edinen Sapro, Mr Valet ile yüzey temizliğinde doğal yağların gücüyle temizlik dönemini başlatıyor. Mr Valet, doğal yağlarla zenginleştirilmiş formülüyle yüzeyleri nazikçe temizlerken muhteşem kokusuyla da evlere ferahlık ve hoşluk katıyor.

Sapro, doğanın gücünü Mr Valet’e taşıdı

Yağı, kiri ve zor lekeleri kolayca temizliyor

Mr Valet, banyo, mutfak, halı, parke, mobilya, cam gibi her türlü yüzeyde güvenle kullanılabiliyor. Ürün, yüksek temizleme performansı sayesinde, inatçı kirleri ve lekeleri kolayca temizliyor. Kalın ve büyük kumaşı ise daha fazla alanda daha az havlu kullanarak tasarruf etmeyi sağlıyor.

Yeşil temizlik deneyimi!

Yeni Mr Valet’in beyaz sirke, karbonat ve doğal yağlarla zenginleştirilmiş, biyolojik olarak parçalanabilir içeriklere sahip formülü doğaya saygılı bir temizlik sağlıyor.

 

Son 7 yıldır ISO 500 listesinde yer alan Sapro A.Ş, 1997 yılında, ıslak mendil üretimi gerçekleştirmek üzere Türkiye’de kuruldu. Private label üretim alanında Avrupa’nın en büyük 4 üreticisinden biri olan Sapro, kendi markaları Newipe, Hops, Mr. Valet ve Planet Wipes’ın yanı sıra Türkiye’nin ve dünyanın dev perakende şirketleri için ürettiği private label ürünleriyle global ölçekte hizmet vermektedir. Islak mendil ihracatında birinci sırada bulunan Sapro, Silivri’deki son teknolojik altyapıyla donatılmış tesislerinde, 73 bin metrekarelik kapalı alanda faaliyetini sürdürüyor.

Sapro, tesislerinde; bebek ve kişisel bakım, ev temizliği, araç bakım, hasta bakım, evcil hayvan bakımı, endüstriyel kullanım ürünlerinin yanı sıra el yüzey dezenfektan mendilleri ve antibakteriyel mendiller dahil birçok alanda ıslak mendil üretiyor. Türkiye’nin kendi alanında en fazla Ar-Ge yatırımı yapan firmalarından biri olan şirketin son teknoloji ürünü cihazlarla donatılmış laboratuvarlarında, 100’den fazla parametre, ISO 17025 standardına uygun şekilde analiz ediliyor. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BÖLÜM SPONSORU

Öne çıkan haberler