Salı, Nisan 23, 2024

Teknik Poliüretan Kongresi sektörü buluşturuyor

Poliüretan Sanayicileri ve İthalatçıları Derneği (POLYDER) ve Chem Media iş birliğiyle 6-7 Kasım 2024 tarihlerinde Pullman Istanbul Hotel Convention Center’da düzenlenecek Teknik Poliüretan Kongresi, poliüretan sektörünü buluşturmaya hazırlanıyor.

Birçok farklı sektörde stratejik coğrafi konumu, geniş hammadde kaynakları ve kalifiye işgücünden yararlanan Türkiye, yıllar içinde poliüretan üretiminde de önemli bir merkez haline geldi. Üretim kalitesi ve kabiliyetleriyle uluslararası standartları yakalayan Türk poliüretan sektörünün tüm yönleriyle değerlendirileceği, aynı zamanda hammadde, makine, ekipman ve üretim ihtiyaçlarının karşılık bulacağı uluslararası bir platform niteliğinde bir kongre düzenlenecek.

POLYDER ve Chem Media iş birliğiyle Pullman Istanbul Hotel Convention Center’da düzenlenecek olan Teknik Poliüretan Kongresi, 6-7 Kasım tarihlerinde tüm poliüretan sektörünü bir araya getirmeyi planlıyor.

Teknik Poliüretan Kongresi sektörü buluşturuyor

Sektörün geleceğini şekillendirmeyi hedefliyor

“Hayatın Her Alanında Poliüretan” mottosuyla yola çıkan Teknik Poliüretan Kongresi, iki gün boyunca poliüretan sektörünün önde gelen firmalarını ve akademisyenlerini ağırlayacak. Kongre inovasyon, sürdürülebilirlik, fonksiyonellik, dijitalleşme ve yapay zeka gibi konu başlıklarıyla sektörün geleceğini şekillendirmeyi hedefliyor.

Üniversite-sanayi iş birliğine katkı sağlayacak Akademisyenlerle firmalar arasında da bir köprü kurması hedeflenen kongre, böylece sanayinin gelişimi için çok önemli olan üniversite-sanayi iş birliğine de katkı sağlayacak. “Bilim Kurulu”nda önemli akademisyenleri
ve firma temsilcilerini barındıran kongre için çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öne çıkan haberler