Cumartesi, Haziran 22, 2024

Wanhua Chemical Barselona’da Ar-Ge Merkezi açtı

Wanhua Chemical, Barselona’daki yeni Ar-Ge Merkezi ile yüksek kaliteli ürünler sunmayı ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.

Wanhua Chemical, Cornella de Llobregat’ta bulunan Barselona Ar-Ge Merkezini resmen açtı. Şirket, bu hamleyle Avrupa ve çevresindeki coğrafi kapsamını mevcut müşterilerin gereksinimlerine daha hızlı yanıt vererek ilerletecek ve iş birliğine dayalı bilimsel araştırma ve inovasyon çalışmalarını güçlendirecek.

Wanhua Chemical Başkan Yardımcısı Dr.Hua, “Wanhua Chemical olarak temel yetkinliğimiz olan teknolojik inovasyona her zaman öncelik verdik. Barselona Ar-Ge merkezinin açılışı, yüksek kaliteli ürünler sunma ve müşteri ihtiyaçlarını karşılama konusunda süregelen kararlılığımızı simgeliyor. İnovasyonu teşvik etmek ve sürdürülebilir kalkınmaya öncülük etmek için iş birliği yaparak sektörle şeffaf bir etkileşim kurmayı arzuluyoruz” dedi.

Wanhua-Chemical-Barselona'da-Ar-Ge-Merkezi-açtı

Sürdürülebilirliği ileri noktaya taşımak

Merkez, ürün performansı, uygulama yöntemleri ve hammadde seçimi de dahil olmak üzere bir dizi konuda uzmanlık düzeyinde teknik danışmanlık sunarak müşterilerin ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılamaya hazır olacak. Ar-Ge Merkezi, müşterilerinin özel ihtiyaç ve sorunlarına yönelik özel çözümler sunmayı, yeni ürünlerin geliştirilmesini ve doğrulanmasını kolaylaştırmayı, kalite kontrol alanında zamanında teknik destek sağlamayı ve araştırma/inovasyon yoluyla sektördeki teknolojik ilerlemelere ayak uydurmayı hedefliyor.

Uluslararası iş birliği ve standart belirleme girişimlerinde de aktif olarak yer alan şirketin Barselona Ar-Ge Merkezi, yeşil kimya teknolojisi çalışmaları, yenilenebilir enerji ve atık kullanımı, döngüsel ekonomi ve sürdürülebilir ürün geliştirme gibi devam eden araştırma ve geliştirme ilkelerini temsil ediyor ve Wanhua’nın sürdürülebilirliği ileriye taşıma çalışmalarında önemli bir adıma işaret ediyor.

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BÖLÜM SPONSORU

Öne çıkan haberler