Salı, Eylül 26, 2023

Kompozit Sanayi Fuarı Eurasian Composites Show

Yıllardır düzenlediği fuarlarla kimya sektörüne yön veren Artkim Fuarcılık organizatörlüğünde, 25-27 Kasım 2021 tarihleri arasında “5. Uluslararası Kompozit Sanayi Fuarı” Eurasian Composites Show 2021 dünyanın dört bir yanından sektör profesyonellerini bir araya getirecek.

Eurasian Composites Show

 

Rakamlarla Eurasian Composites Show 2019

11 farklı ülkeden 26 yabancı, 29 yerli olmak üzere toplam 55 firma ve firma temsilciliğine ev sahipliği yapan Eurasian Composites Show ’u 3 gün boyunca 786‘sini 69 farklı ülkeden gelen yabancı ziyaretçilerin oluşturduğu toplam 3000 sektör profesyoneli ziyaret etti.

Fuara en fazla yabancı ziyaretçi gelen ilk 10 ülke sırasıyla İran, Birleşik Arap Emirlikleri, İtalya, Çin, Güney Kore, Ukrayna, Almanya, Fransa, Bulgaristan, Mısır oldu.

Eurasian Composites Show 2019 ile eş zamanlı olarak düzenlenen Konferans & Seminer Programında yerli ve yabancı katılımcı firmaların yanı sıra Türkiye’nin önde gelen akademisyenleri tarafından gerçekleştirilen 24 sunum ile sektör mensupları yeni ürünleri ve teknolojileri tanıma şansı buldular.

Fuar hemen her sektörde kullanımı bulunan Kompozit hammaddeleri ile üretilen ürünlerin günlük yaşamdaki kullanımlarını görme fırsatı yaratan Live Composites isimli Nihai Ürün Sergisine ev sahipliği yaptı.

Otomotiv, yapı-inşaat, tekstil, denizcilik, savunma, havacılık gibi sektörlerinden 50 ‘den fazla ürün bu alanda sergilendi.

Özel olarak hazırlanan bu sergi alanlarında ziyaretçiler, ürünlerin uygulama alanları, kullanımdaki faydaları gibi ürünler hakkında detaylı bilgi edinebildiler.Kompozit Sanayi Fuarı

Siz de Kompozit Sektörünün bu büyük buluşmasında yer almak, dünyanın dört bir yanından gelen sektör profesyonelleriyle verimli iş bağlantıları kurarak rekabetin gerisinde kalmamak istiyorsanız Eurasian Composites Show 2021’da yerinizi almayı unutmayın.

Eurasian Composites Show

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

11,034TakipçilerTakip Et
808TakipçilerTakip Et
1,500AboneAbone Ol

Öne çıkan haberler