UniteChem Almanya’da yeni satış ofisi açtı

23 Nisan 2021

Dünyanın önde gelen yüksek kaliteli endüstriyel uygulamalarda plastikler için ışık stabilizatörleri tedarikçisi olan UniteChem Group, Almanya’nın Düsseldorf şehrinde yeni bir satış ofisi ile Avrupa ayak izini genişlettiğini duyurdu. Grup, uzun yıllardır Avrupa çapında müşterilerine hizmet veriyor ve şimdi küresel genişleme stratejisinin bir parçası olarak Avrupa’ya büyük bir yatırım yapacak.

 

Yeni Düsseldorf ofisi artık açıldı ve stabilizör seçimi ve işlemede gelişmiş yerel destek ile UniteChem’in gelişmiş ürün sunumundan müşterilerle daha yakın ortaklıkların yararlanmasını sağlayacak. Temel uygulama hedefleri, otomotiv bileşenlerinden tarım filmlerine, spor sahaları için suni çimlere kadar uzanmaktadır. UniteChem, güvenilir ve hızlı teslimat sağlamak için Antwerp’te (Belçika) yeni depolar da dahil olmak üzere kıtadaki lojistik ihtiyaçlarını karşılamak için özel kimyasallar için önemli bir lojistik sağlayıcısı olan Leschaco Group ile işbirliği yapmaktadır.

UniteChem Group CEO’su Junyi Lin, “Bu yatırımla, küresel genişlemeye yönelik stratejik taahhüdümüz doğrultusunda Avrupa’daki varlığımızı önemli ölçüde güçlendiriyoruz” diyor. “Çin’deki son teknoloji ürünü iki üretim tesisine, yapım aşamasında olan iki üretim tesisine ve dünya çapında bir depolama merkezleri ağına dayanarak, büyüme ve yüksek performans için küresel müşterilerin ışık dengeleyiciler ve diğer performans katkı maddelerinde artan taleplerini karşılamak için iyi bir konumdayız.”

 

UniteChem, zorlu plastik uygulamaların ömrünü uzatmak için tasarlanmış ışık stabilizatörlerinin geliştirilmesi ve üretiminde kapsamlı uzmanlığa sahip küresel bir uzman olarak kendini kanıtlamıştır. 20 yıllık pazar tecrübesiyle, dünya çapında önde gelen markalarla son derece adanmış, duyarlı bir şekilde ve müşterilerinin kendi verimlilik ve sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olurken olağanüstü bir kararlılıkla hizmet etmekte ve işbirliği yapmaktadır.

 

UniteChem Avrupa Direktörü ve Kıdemli Endüstri Danışmanı – FountainVest Partners “Avrupa’daki büyüyen müşteri tabanımızla daha yakın bir uyum içinde olacağımız için çok heyecanlıyız,” diyor ve ekliyor “Düsseldorf ofisi, Anvers’teki yeni depo kapasitemizi mükemmel bir şekilde tamamlarken, bölgede daha fazla doğrudan iş lideri açacak. Avrupa çapındaki müşterilere, uzun süredir devam eden pazar deneyimi ve endüstri odağı olan, yenilikçi yeni uygulamaların pazara sunma süresini hızlandıran, son derece kararlı ve çevik bir ekip tarafından hizmet verilecek.”

 

Yeni Düsseldorf satış ofisi tarafından desteklenen UniteChem, renklerini Avrupa’daki önemli ticaret fuarlarında da daha sık gösterecek.