Salı, Mayıs 21, 2024

İş dünyası, GYİAD Sürdürülebilirlik Zirvesi’nde buluşuyor

Genç Yönetici ve İş İnsanları Derneği (GYİAD) tarafından ilk kez düzenlenen “Sürdürülebilirlik Zirvesi”, 9 Mayıs’ta DasDas Ataşehir’de iş dünyasını buluşturacak.

Genç Yönetici ve İş İnsanları Derneği’nin (GYİAD), 9 Mayıs’ta DasDas Ataşehir’de düzenleyeceği Sürdürülebilirlik Zirvesi’nde sürdürülebilirlik kavramı sosyal, çevresel, ekonomik boyutlarıyla ele alınacak. Önemli konuşmacıların katılım göstereceği etkinlikte sanattan teknolojiye, iş dünyasından sosyal girişimciliğe pek çok alanda sürdürülebilirlik kavramı ile ilgili önemli konuşmalar yapılacak.

Konuşmacılar arasında Mert Fırat, Mümin Sekman, İzel Levi Coşkun, Sertaç Doğanay, Melis Muhtaroğlu, Elvan Odabaşı yer alıyor. Açılış konuşmasını GYİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özer’in yapacağı etkinliğin moderatörlüğünü ise GYİAD Sürdürülebilirlik Çalışma Grubu Eş Başkanı Gökçen Müftüoğlu Çapa üstlenecek.

Açılıştan sonra ise zirve, Mazars Türkiye CEO’su ve Kurumsal Sürdürülebilirlik Elçisi İzel Levi Coştuk “Süreklilikten Sürdürülebilirliğe” başlığında konuşması ile devam edecek. Etkinlik programı kapsamında Başarı ve Yönetim Yazarı Mümin Sekman da “Sürdürülebilir Başarı” başlığı altında bir konuşma gerçekleştirecek.

“Sürdürülebilirliğe Bakış” başlığı altında panel düzenlenecek

Zirvenin panel oturumu “Sürdürülebilirliğe Bakış” başlığı altında düzenlenecek. GYİAD Sürdürülebilirlik Çalışma Grubu Eş Başkanı Melis Topal’ın moderatörlüğünde gerçekleşecek panelin konuşmacıları arasında İhtiyaç Haritası Kurucu Ortağı, Oyuncu Mert Fırat, Beslenme ve Sağlıklı Yaşam Uzmanı, Formeo Doya Doya Yaşam Kurucu Ortağı Elvan Odabaşı, Muhtaroğlu Holding Dış Ticaret Direktörü ve Sürdürülebilirlik Lideri Melis Muhtaroğlu yer alıyor. Programın panelden sonraki bölümünde ise Teknoloji ve Sürdürülebilirlik İletişimcisi Sertaç Doğanay’ın “Teknolojide Sürdürülebilirlik” konuşma gerçekleştirecek.

Uçtan uca stratejik karbon ayak izi yönetimi platformu Carbon Gate, zirvede ölçümünü yaptığı GYİAD karbon ayak izi sonuçlarını katılımcılarla paylaşacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öne çıkan haberler