Pazartesi, Temmuz 22, 2024

Kimpur, Türkiye’nin En Mutlu İşyerleri Listesi’nde

Happy Place to Work tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda Kimpur, yüksek başarı elde etti ve Türkiye’nin En Mutlu İşyerleri Listesi’ne girerek ödüle layık görüldü.

Happy Place to Work, değerlendirmeler sonucunda Türkiye’nin en mutlu işyerlerini belirliyor. Çalışan memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve mutlu bir çalışma ortamı sağlamak için titizlikle çalışan Kimpur da bu listede yerini aldı ve “Türkiye’nin En Mutlu İşyeri’” unvanına sahip oldu. Kimpur CEO’su Cavidan Karaca, konu hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Kimpur, Türkiye’nin En Mutlu İşyerleri Listesi’nde

“Çalışanımızın memnuniyeti için her zaman en iyisini hedefliyoruz”

Happy Place to Work tarafından yapılan değerlendirme sonucunda çalışanlarına verdikleri değeri bu şekilde gösterebildikleri için mutlu olduklarını belirten Karaca, “Çalışanlarımızın memnuniyeti ve mutluluğu, işimizin merkezinde yer alıyor. Yönetim Kurulu Başkanımızın da kurulduğumuz günden bu yana vurguladığı gibi çalışanlarımızın gurur duyacağı bir firma olmak için her zaman çaba gösteriyoruz. Üretim tesislerimizdeki ve merkez ofisteki çalışanlarımız dahil olmak üzere, yaklaşık 350 çalışanımızın memnuniyeti için her zaman en iyisini hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

Kimpur, Türkiye’nin En Mutlu İşyerleri Listesi’nde

Kimpur İnsan Kaynakları Direktörü Türker Tuncer ise; “Kimpur olarak çalışanlarımızın mutluluğunu ve memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz çalışan bağlılığı anketleri ve sürekli geri bildirimle desteklenen katılımcı yönetim süreçlerimizle, çalışanlarımızın görüşlerini dinliyor ve ihtiyaçlarına uygun sürdürülebilir çözümler geliştiriyoruz. Çeşitliliği yüksek ve rekabetçi yan fayda içerikleri, esnek çalışma modelleri, çeşitlilik ve kapsayıcılığı teşvik eden politikalar, pozisyon ve çalışan özelinde sürekli eğitim ve gelişim fırsatları gibi birçok alanda çalışanlarımıza destek sağlıyoruz. Bu çabalarımızın sonucunda, çalışanlarımızın birlikte büyüme ve başarıyı deneyimleyebildiği etkin bir organizasyonel iklim yaratıyoruz” açıklamasında bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BÖLÜM SPONSORU

Öne çıkan haberler